Poznajmy się lepiej

Firma PIOTECH powstała w 2011 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija. Na początku nasza działalność polegała głównie na doradztwie technicznym i projektowaniu rozwiązań dla przemysłu. Równocześnie wykonywaliśmy części zamienne do urządzeń oraz świadczyliśmy usługi awaryjnych jak i doraźnych napraw maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnych.

Naszym priorytetem zawsze było świadczenie usług spełniających oczekiwania naszych klientów. Efektem tego jest nowoczesny park maszynowy na który składają się m.in.: wykrawarka laserowa, giętarka CNC, tokarka CNC, pionowe centrum obróbcze CNC, czy piła taśmowa. Posiadamy własną spawalnię, a dzięki szerokiemu spektrum stosowanych metod spawalniczych jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Dbamy o dobrą organizację i atmosferę pracy, ponieważ jest to podstawa dobrego funkcjonowania firmy. Ściśle kontrolujemy wszystkie procesy zachodzące podczas produkcji, zaczynając od podstawowych, na tych najbardziej skomplikowanych kończąc. Jesteśmy ukierunkowani na osiągnięcie wyznaczonych celów w oparciu o posiadaną wiedzę i możliwości. Dzięki zastosowaniu oprogramowania 3d pracujemy szybko i precyzyjnie co pozwala nam na dotrzymywanie terminów realizacji powierzonych nam zadań.

Zapraszamy do kontaktu